FOTOBUDKA KATOWICE


Czy wiedzą Państwo czym dokładnie jest fotobudka i jak działa? Jeśli nie, to informujemy, że jest to wyjątkowo prosty w użytkowaniu automat wykonujący śmieszne zdjęcia. Państwo muszą jedynie wybrać najlepsze dla siebie gadżety, a następnie wcisnąć przycisk START, który zlokalizowany jest na dotykowym ekranie nasze fotobudki. Czyż nie banalnie proste?

Warto zaznaczyć, że fotobudkę dostarczamy Państwu razem z całym niezbędnym zestawem do robienia najlepszych zdjęć. Są to różne śmieszne gadżety oraz wybrane tło. Fotobudka przystosowana jest do wykonywania seryjnie czterech zdjęć oraz błyskawicznego ich wydruku. Po wydrukowaniu serii zdjęć, czas na pstrykanie kolejnych fotek i dalej następnych!

Mogą Państwo dowolnie personalizować fotobudkę od Uwaga Leci Ptaszek, decydując się na wybrane tło, ale też poprzez naniesienie na zdjęcia z fotobudki własnej grafiki lub loga, co spowoduje, że zdjęcia z fotobudki będą świetną reklamą Waszej firmy.

Uwaga Katowice – fotobudka może zjawić się u Was błyskawicznie. Wystarczy, że zgłosicie telefonicznie chęć jej wynajmu! Nie zapominajcie, że fotobudka to tak naprawdę świetna zabawa dla wszystkich jej użytkowników i cała masa uśmiechu na twarzy!

Fotobudka Katowice - Kontakt

+48 661-399-334

Formularz został wysłany!

Skontakujemy się wkrótce.