FOTOBUDKA KRAKÓW


Fotobudka jest bardzo intuicyjnym i nieskomplikowanym w obsłudze automatem wykonującym zdjęcia. Wybieramy tylko najodpowiedniejsze gadżety, a następnie wciskamy START umieszczony na dotykowym ekranie. Proste?

Naszą fotobudkę dostarczamy do Państwa z całym zestawem, składającym się z tła oraz wielu różnych bardzo śmiesznych gadżetów. Jak działa fotobudka? Otóż robi ona seryjnie zdjęcia (cztery), jednocześnie umożliwiając wyjątkowo szybkie wydrukowanie zrobionych zdjęć. Podsumowując, robimy sobie fotki, wyciągamy gotowe zdjęcia i pstrykamy kolejne fotki!

Fotobudka od Uwaga Leci Ptaszek przystosowana jest do dowolnych personalizacji, dotyczy to tła oraz także możliwości naniesienia wybranej przez Państwa grafiki na robione zdjęcia, co pozwala na wykorzystywanie fotobudki jako idealnego gadżetu reklamowego dla wszystkich firm.

Uwaga Kraków – fotobudka już dziś może przyjechać do Was! Wystarczy do nas zadzwonić i zgłosić chęć wynajmu fotobudki! Fotobudka Uwaga Leci Ptaszek to niezapomniana zabawa i uśmiech nie schodzący z twarzy przez długi długi czas!

Fotobudka Kraków - Kontakt

+48 661-399-334

Formularz został wysłany!

Skontakujemy się wkrótce.