FOTOBUDKA WROCŁAW


Czym jest fotobudka? To niezwykle intuicyjny, prosty w użytkowaniu automat do robienia zdjęć. Decydujemy się jedynie na pasujące nam gadżety i wybieramy START, znajdujący się na dotykowym ekranie fotobudki. Prawda, że nic trudnego?

Co ważne, fotobudkę od nas dostają Państwo wraz z całym zestawem niezbędnym do wykonywania odpowiednich zdjęć. Chodzi tutaj konkretnie o tło i przeróżne wyjątkowo śmieszne gadżety. Fotobudka wykonuje dla Państwa seryjnie cztery zdjęcia – ich wydruk jest naprawdę błyskawiczny, następnie wystarczy odebrać zrobione fotki i już można pstrykać kolejne zdjęcia!

Personalizacja fotobudki? Nie ma problemu! Możecie wybrać tło oraz nanieść na wykonywane zdjęcia własną grafikę czy logo, dzięki czemu fotobudka stanie się dla Was lub Waszej firmy unikalną formą reklamy.

Uwaga Wrocław – fotobudka przyjedzie do Was migiem! Co musicie zrobić? Nic, poza wykonaniem telefonu do nas i umówieniem się na konkretną datę. Pamiętajcie, że fotobudka to także niezapomniana i wyjątkowa zabawa z ogromną ilością uśmiechu.

Fotobudka Wrocław - Kontakt

+48 661-399-334

Formularz został wysłany!

Skontakujemy się wkrótce.